[8-1] [Archívum]
Szia!
Látom, hogy nem foglalkozol az oldaladdal, és arra gondoltam... Nem adnád nekem? Neked már úgysincs rá szükséged, és én nagyon is hasznát venném... Kéééérleeeeeek! Nagyön örülnék, nagyon szeretném, KÉRLEKSZÉPEEEEEN! ^^
Ne haragudj tényelg, hoyg iylenekkel zavarlak, de ha nekem adnád, kérlek írj e-mail-t, vagy vegyél fel msn-re.
Belinkeltem őket de azért le is írom:
msn: [email protected]
e-mail: [email protected] |
Jó lehetne azért, ha foglalkozna vele :) |
Mindent javíts!!!!!!!!!!! |
vignetták,órarendek, füzetborítók,könyvjelzők és levélpapírok!!!!!!!!!!!
|
Jah, és még annyit, ha elolvastad, írj vissza az oldalamon, vagy valahogy jelezd, én ide mindig be fogok nézni! |
Orsi, először is, azt úgy írják, hogy design, de mindegy...
Először is, szeretném elmondani, hogy az oldal tök jó lehetne, ha lenne rajta valami design, és raknál fel még dolgokat. Kéne vendégkönyv, panaszkönyv, reklámkönyv, és ha az oldal újra beindult, hirdesd! Rakjh fel tartalmat, mert tényleg szinte nuku, bocsi. Én imádnám ezt az oldalt, ha fejlesztenéd, raknál fel rá valamit, és csinálnál dizit! Vedd ezt fontolóra. A cikkek jók. Meg ne a cikkek legyenek a főoldal. Csinálj rendes főoldalt, sokkal szebb úgy.
Jó szerkesztést kíván: Lucky a www.ebecskek.gportal.hu - ról.

|
Szar az oldal!
1. A strucc helyett be kéne tenni egy Emmás fejlit, nem tudom mi köze Emnek egy strucchoz.
2.Semmi nincs az oldalon csak linkek, néhány kép, meg rólad néhány dolog.
3.Ha legalább a jobb oldali összes menübe csak 1 modult tettél volna... mondjuk mind1ikhez képeket, hogy legalább arra legyen jó az oldal, hogy aki nem tudja miből csináljon normális dizájnt az ide jöjjön.
4. CSILÁLJ 1 NORMÁLIS DIZÁJNT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Orsi |
[8-1] [Archívum]
|