|
Emma szerelmes
Ugyu 2004.06.01. 14:31
Az IM újságban még az előző cikk előtt Emma nyilatkozott!!!!!!!!!!
Nos ki az a szerencsés fickó?Szőke,barna?
Vagy esetleg vörös?
Emma:Nagyon huncut kérdés,mert egyedül csak Rupert-nek van vörös haja.Azt nem árulom el hogy kibe vagyok szerelmes csak azt hogy nem Rupert-be.(egy fokkal jobb):))))).Ugyanúgy vagyok vele mint a filmben:Egyszer édes pofa,máskor bele tudnám folytani egy kanál vízbe.
Akkor szőke vagy barna?
Emma:Így túl könnyű lenne kitalálni.....
Szerelmes vagy a jelöltedbe?
Emma:Igen, most életemben először.
Honnan tudod hogy szerelmes vagy ha még soha nem voltál szerelmes?
Emma:A forgatás előtt ő jár az eszemben és ha találkozunk ő rám mosolyog és én úgy érzem a szívem majd kiugrik a helyéről.
Nem nehéz így a forgatásra koncentrálni?
Emma:Dehogynem,de arra gondolok hogy minél gyorsabban végzünk annál hamarabb vége lesz és több időt tudunk együtt tölteni.
|