|
Lehull a lepel
Bravo 2004.07.29. 15:07
Vicces Tom több hónapig titokban tartotta barátnője nevét.....
Tom eddig szigorúan betartotta korábbi fogadalmát, miszerint amennyire csak lehet, távol tartja magánéletétől a sajtót.Arajongók nagy örömére azonban egy londoni filmbemutatón kéz a kézben jelent meg barátnőjével.,,Öt hónapja vagyunk együtt, de négy éve ismerjük egymást,ugyanis egy suliba jártunk''-mesélte TOM.,,Biztosan tudom, hogy Melissa önmagamért szeret, hiszen már a Harry Potter-es sikereim előtt is jóban voltunk.Ez nagyon fontos, hogy a vicces Tomot szereti, és nem a népszerű Tom Feltont!''
Sajnos még nem töltöttem fel róluk képet de amint meglesz felrakom a honlapra!
|