[Friss hozzászólások] [18-1]
| öhm tök jó de azt a struccot vedd le és rakj be 1 nemistudom,,,,:D ...-----mondjuk 1 emmas equus-os képet :D |
Szerintem jó az oldal.De jó lenne mielőtt megjellene a 6.-rész filmben olvazsd el a könyvet és ird bele az oldalba, hogy ki-kinek lesz a szerelme persze a filmben.(S.T.B. izgalmas jeleneteket) Mert erre én is kiváncsi lennék, és szerintem még sokan mások is.Létszi!!! Meg tegyél fel még nagyon sok ÉRDEKES képet, mondjuk olyat amikor Daniel és Emma romantikusan fogják egymás kezét. Remélem megfogadod a tanácsaim.Ja és ha tutsz videót is tegyél fel. Puszi: Szilvi
|
Szia!Én nem azért írok, hogy javaslatokat adja, mert annak soha sem érnék a végére. Azt szeretném kérni, hogy a híreknél a z Emma/ Draco- s képet és "hírt" töröld, ugyanis- ha megnézted volna Emma hivatalos oldalát- Emma sem Dannel, sem Tommal nem járt, nem randizott. Az összes színésszel a HP- ből csak baráti kapcsolatan áll! Ja és kéne egy kis Site info- t feltenned. És az elöttem szólóval egyet értek teljes mértékben. Ja és (az elöttem szólónak): megnéztem az oldalad! Nagyon tetszik! Ügyi vagy! Lola |
Szerintem:
1.Túl széles az oldal-->javítsd(de azért szép:]) 2.Tegyél még fel pár képet, infot stb. 3. Tegyél fejlécet
Pussy, Bee Ja és nézd meg az oldalam!;)--> www.everythingpotter.gportal.hu -->rendelhetsz fejlécet...ingyen! |
| kérlek javíts mindent! Szinte nincs rajta semmi! |
Szia!
Nagyon tetszik az oldalad! Csak így tovább!
Banner és Button csere?
itt a buttonom:

itt pedig a bannerem:

Ha benne vagy, jelizd az oldalamon!
www.harrypotter007.try.hu
Köszi!
Üdvözletel:
halfax |
Szia! Úgy látszik már te se látogatod az oldalt....hát elég szar mit mondjak lenne mit rajta javítani, mert semmi nincs rajta, és nagyon igénytelen...Inkább aki erre az oldalnak nevezett szarra jön, az nézze meg az enyémet =) www.mucikamanoka.gportal.hu sztem nagyon jó az oldalam...de nem akarok dicsekedni, csak több látogatót szeretnék szerezni...jah és én is azt tanácsolom, hogy minnél előbb kezdj bele az oldalad szerkesztésébe mert mindenki ilyen véleménnyel van...na mind1 ha neked jó így is akkor mi nem szólhatunk bele...na akkor várlak az oldalamon titeket!!! =) Nem bánjátok meg, mert naponta frissítek...pusz Bogic =) |
szia! jó az oldalad!
itt a bannerem:
VIDEÓK ÉS MP3-AK! Charmedes és megasztáros oldal! |
már vaggy egy hete ott van a beírás és még mindig nem reagált senki!!!!
Annncskaaaaa!! |
Add nekem a lapot két hónapra és feljavítom, jó? :-PPPPPPP
Anncska |
az én oldalam se sokkal jonbb, de athatok néhány tanácsot:
1 igyekezz legalább hetente bővíteni az oldalt, akkor kb. fél év múlva elég jó lesz
2. vedde le azt a béna csirkét és csinálj nagyobb (szélesebb) bannert. Az ilyen csirkék nagyon aranyosak, meg minden, de ez egy EW rajongóoldal, ha jól látom. Azon pedig minden és csakiis minden HArry Potter kell legyen. egyébként nagyon zavaróa fel-le ugráló kép, nem tudsz tőle koncentrálni az olvasásra (képnézésre)
3. "gyors bagoly", "küldj egy baglyot", a csirke a bennereden... te nagyon szretheted a madarakat, viszont az ismétlés nem valami elegáns (gondolok a bagolyra)
4.Ha már órát teszel (ráadásul TIkk-takk néven) akkor a stílusodhoz igazítsd.
5. a stílust is váltani kell min. kéthavonta (az angol emwa oldalak havonta meg hetente váltogatják)
Ha akarod, csinálok neked bannert, könyvjelzőket, stb.. Az emailem [email protected]
ja nézd meg az oldalam: www.gportal.hu/grimmauld
ha érdekel: egy hónapja nyitottam és már van 100 láogatóm
és a legfontosabbb: ez egy barátságos beírás volt!!!!
Anncska |
hát van mit, mert szinte nincs semmi!!!!
azért nem népszerű!!!! az utolsó híred kb. 2 hónapos, csak az a szombati boszorkány van meg pár kép, azonkivűl nem is Emma Watsonról szól...
ha pörgősebb lenne, és mindenfajta hírt tennél fel, meg fanartokat, ikonokat, interjúkat, video linkeket meg ilyeneket!!!!
nem fog magától az öledbe hullani az ötlet, meg az infok!!!!
keresgélj más idegennyelvű honlapokon!!!
ha kell:
www.emma-watson.net
www.emma-watson.org
www.emmawatsonnews.com
www.mugglenet.com
ja és. www.gportal.hu/emmawatson
www.emmaw.g-portal.hu
-> hogy egy kis pl.mutassak, mert ezek nagyon jó honlapok!!!!
hajrá!!!!
|
[Friss hozzászólások] [18-1]
|