Emma Watson-Hermione és a többiek
Menü
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Linkek
 
Én
 
Számláló
Indulás: 2004-05-25
 
Tikk-takk
 
Mit javítsak még a honlapon?
[Friss hozzászólások] [18-1]

2007.08.10. 21:15 Idézet
öhm tök jó de azt a struccot vedd le és rakj be 1 nemistudom,,,,:D ...-----mondjuk 1 emmas equus-os képet :D

2007.08.09. 12:46 Idézet

Szerintem jó az oldal.De jó lenne mielőtt megjellene a 6.-rész filmben olvazsd el a könyvet és ird bele az oldalba, hogy ki-kinek lesz a szerelme persze a filmben.(S.T.B. izgalmas jeleneteket) Mert erre én is kiváncsi lennék, és szerintem még sokan mások is.Létszi!!! Meg tegyél fel még nagyon sok ÉRDEKES képet, mondjuk olyat amikor Daniel és Emma romantikusan fogják egymás kezét. Remélem megfogadod a tanácsaim.Ja és ha tutsz videót is tegyél fel. Puszi: Szilvi

  

 


2007.07.07. 13:36 Idézet
Szia!Én nem azért írok, hogy javaslatokat adja, mert annak soha sem érnék a végére. Azt szeretném kérni, hogy a híreknél a z Emma/ Draco- s képet és "hírt" töröld, ugyanis- ha megnézted volna Emma hivatalos oldalát- Emma sem Dannel, sem Tommal nem járt, nem randizott. Az összes színésszel a HP- ből csak baráti kapcsolatan áll! Ja és kéne egy kis Site info- t feltenned. És az elöttem szólóval egyet értek teljes mértékben. Ja és (az elöttem szólónak): megnéztem az oldalad! Nagyon tetszik! Ügyi vagy!                                            
Lola

2007.07.06. 19:13 Idézet

Szerintem:

1.Túl széles az oldal-->javítsd(de azért szép:])
2.Tegyél még fel pár képet, infot stb.
3. Tegyél fejlécet

Pussy, Bee
Ja és nézd meg az oldalam!;)-->
www.everythingpotter.gportal.hu -->rendelhetsz fejlécet...ingyen!


2007.06.18. 18:56 Idézet
kérlek javíts mindent! Szinte nincs rajta semmi!

2006.12.23. 18:20 Idézet

Kellemes ünnepeket kíván mindenkinek
a www.pirates-online.try.hu!


2006.07.08. 10:52 Idézet

Szia!

Nagyon tetszik az oldalad! Csak így tovább!

Banner és Button csere?

itt a buttonom:

Kattints a képre a teljes mérethez!

itt pedig a bannerem:

Kattints a képre a teljes mérethez!

 

Ha benne vagy, jelizd az oldalamon!

www.harrypotter007.try.hu

Köszi!

Üdvözletel:

halfax


2006.06.10. 18:00 Idézet

2006.06.10. 18:00 Idézet
mindent

2005.12.21. 17:18 Idézet

Szia! Úgy látszik már te se látogatod az oldalt....hát elég szar mit mondjak lenne mit rajta javítani, mert semmi nincs rajta, és nagyon igénytelen...Inkább aki erre az oldalnak nevezett szarra jön, az nézze meg az enyémet =) www.mucikamanoka.gportal.hu sztem nagyon jó az oldalam...de nem akarok dicsekedni, csak több látogatót szeretnék szerezni...jah és én is azt tanácsolom, hogy minnél előbb kezdj bele az oldalad szerkesztésébe mert mindenki ilyen véleménnyel van...na mind1 ha neked jó így is akkor mi nem szólhatunk bele...na akkor várlak az oldalamon titeket!!! =) Nem bánjátok meg, mert naponta frissítek...pusz Bogic =)


2005.12.17. 15:15 Idézet
A következő kép nem jeleníthető meg, mert hibákat tartalmaz: „http://www.kepfeltoltes.hu/051021/emmmasolatt.jpg”.

2005.10.01. 17:17 Idézet
szia!
jó az oldalad!

itt a bannerem:

Megasztár-Charmed 
VIDEÓK ÉS MP3-AK! Charmedes és megasztáros oldal!

2004.12.20. 15:08 Idézet

már vaggy egy hete ott van a beírás és még mindig nem reagált senki!!!!

Annncskaaaaa!!


2004.12.14. 20:17 Idézet

Add nekem a lapot két hónapra és feljavítom, jó? :-PPPPPPP

Anncska


2004.12.14. 20:10 Idézet

az én oldalam se sokkal jonbb, de athatok néhány tanácsot:

1 igyekezz legalább hetente bővíteni az oldalt, akkor kb. fél év múlva elég jó lesz

2. vedde le azt a béna csirkét és csinálj nagyobb (szélesebb) bannert. Az ilyen csirkék nagyon aranyosak, meg minden, de ez egy EW rajongóoldal, ha jól látom. Azon pedig minden és csakiis minden HArry Potter kell legyen. egyébként nagyon zavaróa fel-le ugráló kép, nem tudsz tőle koncentrálni az olvasásra (képnézésre)

3. "gyors bagoly", "küldj egy baglyot", a csirke a bennereden... te nagyon szretheted a madarakat, viszont az ismétlés nem valami elegáns (gondolok a bagolyra)

4.Ha már órát teszel (ráadásul TIkk-takk néven) akkor a stílusodhoz igazítsd.

5. a stílust is váltani kell min. kéthavonta (az angol emwa oldalak havonta meg hetente váltogatják)

Ha akarod, csinálok neked  bannert, könyvjelzőket, stb.. Az emailem [email protected]

ja nézd meg az oldalam: www.gportal.hu/grimmauld

ha érdekel: egy hónapja nyitottam és már van 100 láogatóm

és a legfontosabbb: ez egy barátságos beírás volt!!!!

Anncska


2004.11.02. 12:35 Idézet

Az előbbi felsoroláshoz még egy:

www.emmawatsonfan.gportal.hu

ez szintén egy mutatós honlap!


2004.07.21. 20:19 Idézet

hát van mit, mert szinte nincs semmi!!!!

 

azért nem népszerű!!!! az utolsó híred kb. 2 hónapos, csak az a szombati boszorkány van meg pár kép, azonkivűl nem is Emma Watsonról szól...

ha pörgősebb lenne, és mindenfajta hírt tennél fel, meg fanartokat, ikonokat, interjúkat, video linkeket meg ilyeneket!!!!

nem fog magától az öledbe hullani az ötlet, meg az infok!!!!

keresgélj más idegennyelvű honlapokon!!!

ha kell:

www.emma-watson.net

www.emma-watson.org

www.emmawatsonnews.com

www.mugglenet.com

ja és. www.gportal.hu/emmawatson

         www.emmaw.g-portal.hu

-> hogy egy kis pl.mutassak, mert ezek nagyon jó honlapok!!!!

 

hajrá!!!!

 


2004.06.07. 19:31 Idézet
sok mindent!!!

[Friss hozzászólások] [18-1]

 
Bölcsek Köve
 
Titkok Kamrája
 
Az azkabani fogoly
 
Tűz Serlege
 
Főnix Rendje
 
Egyebek
 
Szereplők
 
zene
 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA